11.12.2018 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum dla maluchów

W 2020 roku planujemy kontynuację objętej przez nas drogi budowania oferty dla rodzin z Warszawy i okolic. Chcemy przełamać stereotyp muzeum jako miejsca niedostępnego dla najmłodszych dzieci.

Te zajęcia budujemy tak, by przez zabawę uczestnicy i uczestniczki dowiedzieli się wiele o mieście, w którym żyją. Podczas części warsztatowej razem tworzymy za pomocą kreatywnych materiałów oryginalne prace plastyczne dostosowane do tematyki zajęć.

Muzealna przestrzeń staje się miejscem rodzinnym!

Muzeum dla maluchów w 2018 i 2017 roku