14.11.2023 / Aktualności, nagrody i wyróżnienia

Muzeum Warszawy laureatem European Language Label 2023

Jury European Language Label w dniu 13.11.2023 r. wybrało najlepsze projekty językowe zgłoszone do konkursu European Language Label 2023. Przyznano trzy Certyfikaty European Language Label oraz dwa wyróżnienia.

Nagroda Złoty Label została przyznana Muzeum Warszawy, koordynator projektów: Katarzyna Žák-Caplot, za wieloletnie działania i wielokrotnie nagradzane Znakami Jakości ELL projekty, mające na celu szerzenie polskiej kultury i języka polskiego.

Uroczyste wręczenie certyfikatów ELL, nagród EDUinspiracje oraz EITA odbędzie się na Gali 30-lecia FRSE w Warszawie, w Centrum Praskim Koneser, 30 listopada 2023 r.

Lista laureatów konkursu.

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.