05.01.2018 / Aktualności, nagrody i wyróżnienia

Muzeum Warszawy nominowane do WDECHY 2017

To nagroda dla najważniejszych i najciekawszych miejsc, wydarzeń i ludzi w Warszawie. Wdechy przyznaje redakcja magazynu Co Jest Grane 24. Swoich faworytów wybiera również publiczność. Zachęcamy do głosowania na Muzeum Warszawy.

Oto uzasadnienie redakcji dla przyznania nominacji Muzeum Warszawy w konkursie WDECHY 2017:

Za odwagę zastosowania narracji analogowej, czyli bez multimediów. I stworzenie miejsca, którego wszystkie zakamarki (w 11 kamienicach!) są dostępne dla niepełnosprawnych.

Wdechy 2017, kategoria Miejsce Roku, kreacja: Dawid Ryski, mat. promocyjne, AGORA SA

Głosuj w plebiscycie publiczności!