11.01.2018 / Aktualności

Muzeum Warszawy i WOŚP. Gramy razem! Okaż WIELKIE SERCE zamiast biletu

Zapraszamy zarówno do siedziby głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta, jak również Muzeum Warszawskiej Pragi, Centrum Interpretacji Zabytków, Muzeum Farmacji, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Miejsca Pamięci w Palmirach i Muzeum Ordynariatu Polowego.

Oglądaj wystawy główne i czasowe zupełnie za darmo, a WIELKIM SERCEM podziel się z wolontariuszkami i wolontariuszami WOŚP, których spotkasz na Starym Mieście i w całej Warszawie. 14 stycznia po wnętrzach siedziby głównej Muzeum Warszawy będą oprowadzać kuratorki i kuratorzy wystawy stałej „Rzeczy warszawskie” oraz wystawy czasowej „Mikrokosmos rzeczy: publiczne i prywatne życie kolekcji”.

Program oprowadzań w siedzibie głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta 14 stycznia podczas 26. Finału WOŚP (zbiórka przy kasie w kamienicy nr 42):

• Wystawa czasowa „Mikrokosmos rzeczy: publiczne i prywatne życie kolekcji” – godzina 15.30 (oprowadza kurator wystawy Tomasz Fudala)
  • Gabinet Pocztówek – w godzinach 11.00, 14.00, 16.00 (oprowadza kuratorka Gabinetu, Elżbieta Kamińska)
  • Gabinet Syren Warszawskich – o godz. 14.00 w j. angielskim, o 15.00 w j. polskim (oprowadza dr Katarzyna Wagner)