11.01.2018 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawy i WOŚP

Zapraszamy zarówno do siedziby głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta, jak również Muzeum Warszawskiej Pragi, Centrum Interpretacji Zabytków, Muzeum Farmacji, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Miejsca Pamięci w Palmirach i Muzeum Ordynariatu Polowego.

Oglądaj wystawy główne i czasowe zupełnie za darmo, a WIELKIM SERCEM podziel się z wolontariuszkami i wolontariuszami WOŚP, których spotkasz na Starym Mieście i w całej Warszawie. 14 stycznia po wnętrzach siedziby głównej Muzeum Warszawy będą oprowadzać kuratorki i kuratorzy wystawy stałej „Rzeczy warszawskie” oraz wystawy czasowej „Mikrokosmos rzeczy: publiczne i prywatne życie kolekcji”.

Program oprowadzań w siedzibie głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta 14 stycznia podczas 26. Finału WOŚP (zbiórka przy kasie w kamienicy nr 42):

• Wystawa czasowa „Mikrokosmos rzeczy: publiczne i prywatne życie kolekcji” – godzina 15.30 (oprowadza kurator wystawy Tomasz Fudala)
  • Gabinet Pocztówek – w godzinach 11.00, 14.00, 16.00 (oprowadza kuratorka Gabinetu, Elżbieta Kamińska)
  • Gabinet Syren Warszawskich – o godz. 14.00 w j. angielskim, o 15.00 w j. polskim (oprowadza dr Katarzyna Wagner)