18.10.2018 / Aktualności, nagrody i wyróżnienia

Nagroda Architektoniczna dla Muzeum Warszawy w kategorii najlepsza rewitalizacja!

fot. Maciej Krüger

11 października Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy trafiła do Muzeum Warszawy w kategorii najlepsza rewitalizacja!

Nagroda przyznawana jest w kilku kategoriach: najlepszy budynek użyteczności publicznej; najlepszy budynek komercyjny; najlepszy obiekt mieszkalny; najlepsza rewitalizacja; najlepsza przestrzeń publiczna; najlepsze wydarzenie architektoniczne. Ponadto swój laur wręczają w tym konkursie internauci.