26.06.2018 / Aktualności, Seria Plany Warszawy, Wydawnictwa

Nagroda Polish Graphic Design Awards za Dane warszawskie oraz wyróżnienie za Plan Warszawy 1825

Anna Światłowska, fot. Anna Czarnota

Dane warszawskie, część wystawy głównej Rzeczy warszawskie, otrzymały nagrodę główną Polish Graphic Design Awards w kategorii Infografika (projekt graficzny: dr Anna Światłowska).

W tym samym konkursie wyróżnienie w kategorii Wydawnictwo/Album i katalog otrzymało również wydawnictwo Muzeum Warszawy Plan Warszawy 1825 (projekt graficzny: Anna Piwowar).