fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Aktualności

08.05.2023 / Aktualności, Izba Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy, Katalogi wystaw, nagrody i wyróżnienia, Wydawnictwa

Najpiękniejsze Polskie Książki

Najpiękniejsze Polskie Książki

Muzealne publikacje zostały nominowane w 63. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek na Najpiękniejsze Polskie Książki 2022 roku.

W poszczególnych działach tematycznych nominowane do nagród i wyróżnień zostały następujące książki:

  • „Grażyna Hase. Zawsze w modzie” w kategorii: LITERATURA NAUKOWA i POPULARNONAUKOWA (humanistyka, matematyczno-przyrodnicze). Do kupienia w sklepie Muzeum Warszawy.
  • „Konrad Brandel. Fotorewolwer” (dostępny do kupienia) oraz „Błysk, mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.” w kategorii: SZTUKA i FOTOGRAFIA (albumy i katalogi).
  • „Zielone ścieżki wokół Izby Pamięci na Woli” w kategorii: INNE (bibliofilskie, mapy, nuty itp.). Do kupienia w sklepie Muzeum Warszawy.