fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Aktualności

18.05.2015 / Aktualności, Działo się! Fotorelacje, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli, Noc Muzeów

Noc Muzeów za nami

Noc Muzeów za nami

W nocy z soboty na niedzielę oddziały Muzeum Warszawy brały udział w akcji Noc Muzeów. Specjalnie na ten wieczór przygotowano wiele atrakcji dla odwiedzających, a całość odbywała się pod hasłem „Anatomia warszawska”.

Jak zwykle podczas Nocy Muzeów nasze placówki odwiedziło bardzo wielu gości.

W Muzeum Farmacji chętni mogli się zbadać i zdiagnozować, a następnie wyleczyć wszelkie dolegliwości. Muzeum Woli pozwoliło odwiedzającym zamienić się w wielką rodzinę. W Muzeum Drukarstwa Warszawskiego tłoczono linoryty, a w nieodległym od niego Muzeum Warszawskiej Pragi – po zakończeniu innych atrakcji – zabawa przy dźwiękach muzyki z lat 50. trwała prawie do białego rana.

To tylko część z placówek i tylko część z atrakcji, jakie czekały na gości Muzeum Warszawy tej nocy. Choć nic nie odda tego nastroju, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych oddziałów.

Dziękujemy, że odwiedziliście nas tak licznie!