fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Aktualności

21.07.2015 / Aktualności, Muzeum Farmacji

Nowe upominki Muzeum Warszawy

Nowe upominki Muzeum Warszawy

Z radością donosimy, że w sprzedaży pojawiła się już najnowsza seria upominków Muzeum Warszawy: zeszyty, pocztówki i przypinki zainspirowane wystawą „Dziedzictwo kulturowe warszawskiego farmaceuty Ferdynanda Karo na tle inwentaryzacji świata”, którą od czerwca można zwiedzać w Muzeum Farmacji. 

Nowe upominki Muzeum Warszawy

Na gadżetach można znaleźć piękne ryciny z książki „Icones plantarum medicinalium centuria”, a na jednym z zeszytów roślinę Ramischia obtusata – gatunek odkryty przez Ferdynanda Karo (znajdujący się w zbiorach Zielnika Wydziału Biologii UW).

Nowe upominki Muzeum Warszawy

Upominki można nabyć w Muzeum Farmacji, Muzeum Woli oraz w sklepie internetowym Muzeum Warszawy. Wkrótce będą dostępne także w Centrum Interpretacji Zabytku.

Nowe upominki Muzeum Warszawy