01.06.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Piraci z DNA Wisły – posłuchaj wyjątkowego audiobooka z okazji Dnia Dziecka!

„Piraci z DNA Wisły” to spektakl przygotowany przez Muzeum Warszawskiej Pragi i Praski Teatr Lalek. Na jego podstawie powstało słuchowisko, które można już pobrać w formie audiobooka!

PIRACI Z DNA WISŁY
Po pożarze kamienicy 10-letni Ząbek wraz z mamą muszą się wyprowadzić. Na miejscu ich kamienicy zostanie zbudowane nowoczesne osiedle. Podczas pakowania zabawek Ząbek spotyka ukrytego w piwnicy Pytona i znajduje skrzynię należącą do jego ojca. Stary kufer zawiera pirackie dzienniki wypraw, rysunki baśniowych stworów i mapę, według której na dnie Wisły ukryty jest skarb. Ząbek wraz z Pytonem udają się w niebezpieczną podróż na dno rzeki, aby zdobyć skarb, zapobiec wyprowadzce i uratować kamienicę…

Pobierz audiobooka (.mp3)