21.12.2020 / Akademia Pani Pragi, Aktualności, Kultura online, Muzeum Warszawskiej Pragi

Praga na choinkę – świąteczne ozdoby

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. O tej porze roku zwykle robiliśmy wspólnie choinkowe ozdoby w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Tym razem przenosimy nasze warsztaty „Praga na choinkę” do sieci. Specjalnie dla was przygotowaliśmy nowe wersje ulubionych zabawek inspirowanych symbolami warszawskiej Pragi. Nasze instrukcje podpowiedzą wam, jak krok po kroku wykonać: anioła, krasnala, pociąg i krokodyla. Zaopatrzcie się więc w podstawowe materiały papiernicze i zarezerwujcie wolny wieczór na domowy warsztat!

Instrukcje (kliknij w obrazek, żeby pobrać plik .pdf z instrukcją):