04.12.2019 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Muzeum Warszawskiej Pragi

„Praga sensorycznie”

Wystawa Praga sensorycznie podbiła serca zwiedzających i stała się jednym z ulubionych miejsc odwiedzanych przez najmłodszych.

Miło nam poinformować, że przedłużamy wystawę do 23 lutego!

Godziny otwarcia Muzeum Warszawskiej Pragi:
wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela: godz. 10.00–18.00
czwartek: godz. 10.00–20.00
W poniedziałki oraz 24, 25, 26 i 31 grudnia Muzeum jest zamknięte dla zwiedzających.

Zapraszamy na dodatkowe warsztaty:

19 stycznia (niedziela) o godz. 10.30
Zabawy z kuratorką
spotkania rodzinne na wystawie dla dzieci w wieku 3-8 lat

Zapraszamy rodziny z dziećmi na cykl spotkań w przestrzeni wystawy „Praga sensorycznie”, prowadzony przez kuratorkę wystawy. Każdym zajęciom towarzyszą warsztaty plastycznie.

Bilety: 10 zł dostępne w Muzeum i online

26 stycznia (niedziela) o godz. 11.00
Sensoryczne Muzeum dla Maluchów
dla dzieci do 6 lat

Poprzez zabawę uczestnicy i uczestniczki zajęć mogą dowiedzieć się wiele o mieście, w którym żyją, a podczas części warsztatowej tworzyć za pomocą kreatywnych materiałów oryginalne prace plastyczne dostosowane do tematyki poszczególnych zajęć. Muzealna przestrzeń staje się miejscem rodzinnym.

Bilety: 10 zł dostępne w Muzeum i online

Zapoznaj się z pełnym programem wydarzeń towarzyszących wystawie