24.09.2019 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Muzeum Warszawskiej Pragi

Praskie Atelier – warsztaty rodzinne

Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin.

Będzie wesoło, kreatywnie i ciekawie. Wykorzystując przeróżne materiały, stworzymy prace, które będą odnosiły się do praskich motywów i historii. Inspiracji poszukamy na wystawie i za muzealnym oknem. Czy uda nam się zauważyć co decyduje o wyjątkowym charakterze Pragi?

Każde warsztaty będą zorganizowane wokół jednego hasła, które będzie punktem wyjścia do twórczej zabawy. Zapraszamy!

Czas trwania: 90 minut
Liczba uczestników: 30 osób
Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat
Bilety: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna

Tematy spotkań i terminarz:

28 września (sobota), godz. 10:30 | kup bilet
Ulica

Na zajęciach zastanowimy się nad różnorodnością architektury, dostępnych usług i klimatem praskich ulic. Każdy z uczestników wykona przestrzenną makietę fragmentu ulicy. Na koniec zestawimy prace, tworzące wspólnie różnorodne miasto!

Prowadząca: Małgorzata Czekajło

5 października (sobota), godz. 10:30 | kup bilet
Kamienica

19 października (sobota), godz. 12:30 | UWAGA: w tym dniu zajęcia wyjątkowo zaczynają się o 12:30! | Kup bilet