12.11.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Prowadź kawiarnię W Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawskiej Pragi ogłasza konkurs ofert na wynajem i prowadzenie kawiarni. Na oferty czekamy do 17 stycznia 2020 roku.

Atmosfera dzielnicy i jej unikalny folklor przyciągają na Pragę i do Muzeum ludzi, którzy chcą bliżej poznać historię i tradycję dzielnicy. Muzeum Warszawskiej Pragi to miejsce przyjazne dla prażan, warszawiaków i turystów. Dużo się u nas dzieje, a nasz kalendarz jest pełny wydarzeń: warsztatów, wykładów, koncertów.

Lubimy łączyć kulturę muzealną z kulturą kawiarnianą. Wizyta w kawiarni może stać się naturalnym przedłużeniem zwiedzania muzeum i sposobem na poznanie kulinarnej strony dzielnicy. Dlatego w konkursie wysoko punktujemy koncepcję funkcjonowania kawiarni i nawiązania do kontekstu prawobrzeżnej Warszawy.

Ogłoszenie, regulamin i szczegóły konkursu znajdziesz poniżej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Konkurs na najem kawiarni w Muzeum Warszawskiej Pragi
Regulamin konkursu ofert na najem powierzchni – kawiarnia w Muzeum Warszawskiej Pragi
Załącznik nr 1 – Rzut lokalu – Kawiarni
Załącznik nr 2 – Wyposażenie Kawiarni