26.06.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!

Już po raz dziewiąty zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 22 czerwca do 8 września 2019 roku.

Gra Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty! to międzymuzealny projekt edukacyjny, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Do tej pory w projekcie wzięło udział wiele warszawskich instytucji, min.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”, oraz Muzeum Warszawy i Muzeum Warszawskiej Pragi.

Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę RazDwaTrzyWarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały.

Wydrukuj karty w wersji dla młodszych lub starszych dzieci i rozwiąż je w przestrzeni Muzeum Warszawskiej Pragi! Na wszystkich graczy czekają nowe wyzwania i ciekawe miejsca, a dla wytrwałych przygotowaliśmy nagrody.