22.06.2020 / Aktualności

Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty!

W tym roku po raz dziesiąty zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy. Przez okres wakacji od 20 czerwca do 6 września można wziąć udział we wspaniałej, międzymuzealnej grze.

Jak co roku będziemy rozwiązywać zagadki, szukać odpowiedzi, słowem zamienimy się w detektywa – odkrywcę warszawskich skarbów. Która ze słynnych Polek wybrała się ze swoim mężem w podróż poślubną na rowerach? Co to jest cembrowina? Jakie dwa miejsca łączył tajny tunel w Warce i Czersku? Odpowiadając na te i inne pytania, dowiecie się , jakie wspaniałe skarby można znaleźć uczestnicząc w naszej grze. Podpowiemy także, gdzie ich szukać najlepiej.

Wystarczy wejść na naszą stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl, odwiedzić przynajmniej 8 placówek biorących udział w grze, rozwiązać zadania umieszczone na Kartach Pracy i … odebrać wspaniale nagrody.

Wakacje w Warszawie nie muszą być smutne, mamy na to fantastyczny sposób, zapraszamy!

Na wspólną zabawę zaprasza Muzeum Powstania Warszawskiego oraz współorganizatorzy.