21.06.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!

Czy wakacje w Warszawie muszą być nudne? Czy do muzeum chodzi się tylko na szkolne wycieczki? Z pewnością nie. Przekonasz się o tym biorąc udział w naszej międzymuzealnej grze „Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty!”.

W tym roku startujemy już po raz jedenasty! Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 21 czerwca do 12 września 2021 roku.

Tym razem tematem jest „Warszawa kiedyś i dziś”. Czy wodozbiór to biblioteka z wodą? Czy piaskarze lepili babki? Jak grało się w kapsle? Czy amonit to starożytny władca Egiptu?

Na te i inne pytania  znajdziesz odpowiedzi uczestnicząc w naszej tegorocznej zabawie.

Zapraszamy wszystkich ciekawych,  lubiących przygodę i detektywistyczne zagadki. Odwiedzimy najciekawsze miejsca w Warszawie i okolicach. Będziemy podziwiali budowle, zagłębiali się w czeluści historii i podziwiali wspaniale okazy w ogrodzie botanicznym. Pokażą nam swoje sekrety stare pałace i siedziby wielkich bohaterów. Będzie się działo!

Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, z nami nie można się nudzić.

Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę RazDwaTrzyWarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały.

A dla tych, którzy wykonają zadania przynajmniej z ośmiu miejsc mamy wspaniałe nagrody!

Plakat. Na górze napis