fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Aktualności

19.06.2017 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Muzeum Warszawskiej Pragi

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!

Projekt edukacyjny, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Do tej pory w projekcie wzięło udział aż 27 instytucji, min.: Dom Spotkań z Historią, Zamek Królewski w Warszawie, Zachęta, oraz Muzeum Warszawy i Muzeum Warszawskiej Pragi.

RAZ, DWA, TRZY WARSZAWIAKIEM JESTEŚ TY! to rodzinna gra międzymuzealna, której celem jest stworzenie ciekawej, niepozbawionej walorów edukacyjnych, możliwości spędzenia czasu w okresie wakacji dla całych rodzin.

Gra w Muzeum Warszawskiej Pragi będzie toczyła się na wystawie stałej i czasowej oraz na dziedzińcu. Zespoły rodzinnych agentów odkryją tajemnice, odszyfrują hasła i poznają tajne informacje ukryte gdzieś na ekspozycjach.

Czas trwania: 19 czerwca – 10 września 2017 roku

www.razdwatrzywarszawiak.pl