19.06.2017 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!

To projekt edukacyjny, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Muzeum Powstania Warszawskiego. Do tej pory w projekcie wzięło udział aż 27 instytucji, min.: Dom Spotkań z Historią, Zamek Królewski w Warszawie, Zachęta, oraz Muzeum Warszawy i Muzeum Warszawskiej Pragi.

RAZ, DWA, TRZY WARSZAWIAKIEM JESTEŚ TY! to rodzinna gra międzymuzealna, której celem jest stworzenie ciekawej, niepozbawionej walorów edukacyjnych, możliwości spędzenia czasu w okresie wakacji dla całych rodzin.

Gra w Muzeum Warszawskiej Pragi będzie toczyła się na wystawie stałej i czasowej oraz na dziedzińcu. Zespoły rodzinnych “agentów” odkryją tajemnice, odszyfrują hasła i poznają tajne informacje ukryte gdzieś na ekspozycjach.

Czas trwania: 19 czerwca – 10 września 2017 roku

www.razdwatrzywarszawiak.pl