12.04.2021 / Akademia Pani Pragi, Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Rowerem przez sportowe atrakcje Pragi

To już ostatni moment, żeby wysłuchać naszego słuchowiska „Goool! Czyli sport na Pradze”.

Z tej okazji Akademia Pani Pragi zaprasza na wycieczkę rowerową po miejscach wspominanych w słuchowisku. Przygotowaliśmy prostą w obsłudze mapę, na której odnajdziecie obiekty z krótkimi opisami i zdjęciami. Poprowadzi was w czasie indywidualnej wycieczki rowerowej. Jeśli nie macie możliwości wyjścia z domu możecie podróżować wirtualnie.

Otworzycie ją w swoim telefonie z zainstalowaną aplikacją Google Maps przyciskając kwadracik w prawym, górnym rogu mapy.

Zdjęcie: Rowerzysta, autor: Jan Małeta, wytwórnia: Czesław Chojnowski, 1930, zbiory Muzeum Warszawy, sygn. MHW 29748.