03.06.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi, Scena letnia

Scena letnia na Pradze | program na czerwiec

Startujemy ze Sceną letnią na Pradze! W czerwcu zapraszamy na koncerty i przedstawienia w Muzeum Warszawskiej Pragi.

7 czerwca (piątek), godz. 20.30
Koncert Babadag Sulinys
Tygiel dźwięków – koncert SULINYS – zespół BABADAG

12 czerwca (środa), godz. 18.00
Bardzo Duży Dom – koncert rodzinny zespołu działającego przy Teatrze Baj

21 czerwca (piątek), godz. 19.00
Autoportrety – koncert premierowy
Projekt Miron – koncert Sashy Strunin

22 czerwca (sobota), godz. 14.00
„Stonoga i spółka” – teatr dla dzieci, Fundacja Sceny Lubelska

27 czerwca (czwartek), godz. 19.00
Folkowo. Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy „STAYnia”

28 czerwca (piątek), godz. 20.30
Karolina Cicha – koncert TATARSKI

___________

O SCENIE LETNIEJ NA PRADZE

Chcesz pokazać to, co robisz? Muzeum Warszawskiej Pragi oferuje bezpłatne wynajęcie sceny na dziedzińcu. Wypełnij ją muzyką, teatrem lub dobrym kinem! Zapewniamy pomoc w obsłudze technicznej i wspieramy w działaniach promujących wydarzenia.

Jeśli chcesz zaprezentować swoją twórczość, skontaktuj się z Patrycją Labus-Sidor z Muzeum Warszawskiej Pragi: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

___________

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.