24.07.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi, Scena letnia

Scena Letnia na Pradze | program na sierpień

Zapraszamy na sierpniowe koncerty i spektakle na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi.

8 sierpnia (czwartek), godz. 19.00
Koncert: Octopus Ride

11 sierpnia (niedziela), godz. 19.00
Koncert: Trupa Teatralna Warszawiaki

18 sierpnia (niedziela), godz. 19.00
Koncert: Bum Bum OrkeStar

24 sierpnia (sobota), godz. 20.00
Koncert: Paweł Szamburski, VILD LID (Jidysz: Dzika pieśń)
Wydarzenie współorganizowane przez Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Teatr Żydowski. Koncert jest częścią programu Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera Fundacji Shalom

29 sierpnia (czwartek), godz. 20.30
Koncert: Bo jestem dźwiękiem – Ride

30 sierpnia (piątek), godz. 19.00
Koncert: Nowy Stwór Mazowiecki

O SCENIE LETNIEJ NA PRADZE
Chcesz pokazać to, co robisz? Muzeum Warszawskiej Pragi oferuje bezpłatne wynajęcie sceny na dziedzińcu. Wypełnij ją muzyką, teatrem lub dobrym kinem! Zapewniamy pomoc w obsłudze technicznej i wspieramy w działaniach promujących wydarzenia.
Program na lato 2019 zamknięty. Zapraszamy za rok!

W razie pytań skontaktuj się z Patrycją Labus-Sidor z Muzeum Warszawskiej Pragi:
patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Logo Zakochaj się w Warszawie i programu Na_prawa Warszawa