26.11.2021 / Aktualności

Spotkania dla przewodników i przewodniczek na wystawie „Niewidoczne”

Muzeum Warszawy zaprasza przewodniczki i przewodników miejskich na kolejne spotkanie z naszego cyklu. Tym razem udamy się na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Niewidoczne. Historie warszawskich służących”.

Do wyboru mamy trzy terminy. Prosimy wpisywać się do formularza przyporządkowanego konkretnej dacie.

Obowiązuje limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału prześlemy e-mailem. Uprzejmie prosimy o wpisywanie się tylko na jeden termin.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Moniki Michałek, e-mail: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl