06.10.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku

Spotkania dla przewodników i przewodniczek

Muzeum Warszawy zaprasza przewodniczki i przewodników miejskich na cykl spotkań poświęconych naszym wystawom. Chcielibyśmy przybliżyć Wam zarówno wystawę stałą i oddziały muzeum, jak i wystawy czasowe.

Na spotkanie zapraszamy 20 października o godzinie 16:00 do Lapidarium (ul. Nowomiejska 3/4/6). W programie ogólne zwiedzanie muzeum, przedstawiające najciekawsze obiekty naszej kolekcji, wraz z propozycją ścieżek edukacyjnych.

Obowiązuje limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 października poprzez formularz google.

HARMONOGRAM KOLEJNYCH SPOTKAŃ:

Proponowane tematy do końca 2021 roku:

1. Jak szybko i efektywnie wykorzystać wizytę w Muzeum Warszawy w oprowadzaniu po mieście. Warsztat obejmuje również wizytę w CIZ (termin: początek listopada).
  2. Oprowadzanie po nowej wystawie czasowej „Niewidoczne. Historie warszawskich służących” (termin: początek grudnia).

O szczegółach poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Jeśli macie Państwo pomysły na inne tematy, które chcielibyście zrealizować, prosimy o ich zgłaszanie na maila: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl