20.08.2019 / Aktualności, Edukacja dla szkół, Muzeum Warszawskiej Pragi

Stwórz z nami dźwiękową panoramę warszawskiej Pragi

Rusza rekrutacja do projektu „Dźwięczy Praga” w Muzeum Warszawskiej Pragi. Do udziału zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych.

„Dźwięczy Praga” to eksperymentalny projekt artystyczny. Poszukujemy osób, które rozpoznały w sobie silnie rozwiniętą miłość do muzyki. Jeśli dodatkowo ekscytuje Cię zwiedzanie nieuczęszczanych na co dzień części miasta, jakimi są piwnice, dachy i opuszczone kamienice, ten projekt jest dla Ciebie.

W projekcie:

• Zaangażujesz się w proces twórczy i nagrasz pod okiem i uchem doświadczonego reżysera dźwięku autorską płytę opowiadającą o dźwiękach Pragi,
  • Spędzisz czas (dostosowanych do Twojego planu lekcji) we wrześniu i październiku na poznawaniu zakamarków Pragi i w studiu nagraniowym,
  • Poznasz ludzi o podobnej pasji i przekonasz się, jak wiele ciekawych projektów możesz stworzyć w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Brzmi dobrze? Zgłoś chęć udziału, wysyłając maila z imieniem, nazwiskiem i krótkim opisem, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie.

Mail wyślij do 3 września do jednego z koordynatorów:
Franciszek Płóciennik: franciszek.plociennik@muzeumwarszawy.pl,
Katarzyna Szumlas: katarzyna.szumlas@muzeumwarszawy.pl,
lub zadzwoń po numer tel. 22 518 34 08.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych: 6 września (piątek), godz. 15.00, Muzeum Warszawskiej Pragi.