26.10.2023 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Szukamy edukatorek i edukatorów do stałej współpracy

Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Chcesz pomóc rozwijać im zainteresowania i pokazywać, że lekcja w muzeum może być ciekawą przygodą? Interesują Cię tematy varsavianistyczne? Właśnie Ciebie szukamy!

22 listopada otwieramy w Muzeum Warszawskiej Pragi wystawę czasową „Prawobrzeżne”, opowiadającą o wyjątkowych postaciach kobiet, działających na prawym brzegu Wisły. Poszukujemy osób chętnych do współpracy przy nowej wystawie, jak i gotowych wesprzeć nas przy lekcjach i warsztatach ze stałej oferty. Mile widziane jest doświadczenie edukacyjne oraz zainteresowanie tematyką kobiecą i psychologią. Szukamy osób dyspozycyjnych min. 2 dni w tygodniu. Lekcje muzealne odbywają się u nas od wtorku do piątku, w godz. 9:30-14:30, a w czwartki wyjątkowo w g. 11:00-15:00. Zależy nam więc na dyspozycyjności w tym czasie.

Oferujemy:

• przeszkolenie i wprowadzenie w tematykę główną Muzeum Warszawskiej Pragi,
  • szkolenia merytoryczne i dydaktyczne, doskonalenie warsztatu edukatorskiego i poszerzanie wiedzy o Warszawie,
  • pracę z osobami ze wszystkich grup wiekowych,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach kulturalnych,
  • dostęp do opracowanych scenariuszy zajęć, jak i możliwość realizacji autorskich pomysłów na lekcje, spacery i warsztaty,
  • umowę zlecenie do połowy grudnia bieżącego roku i możliwość ewentualnej dalszej współpracy od nowego roku,
  • stawkę za lekcję muzealną – 140 zł brutto.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i kilku słów o sobie na podany poniżej adres mailowy. Zapraszamy również na spotkanie informacyjne, 8 listopada (środa), godz. 17.00, adres: Muzeum Warszawskiej Pragi, Targowa 50/52. Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada.

Kontakt i więcej informacji –  natalia.morawska@muzeumwarszawy.pl, tel. 22 518 34 09