fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Aktualności

04.11.2022 / Aktualności, nagrody i wyróżnienia, Warszawa dla obcokrajowców

V Kongres Edukacji Dorosłych

V Kongres Edukacji Dorosłych

Kongres Edukacji organizowany przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności to coroczne spotkanie osób zajmujących się szeroko rozumianą edukacją w Polsce na wszystkich jej poziomach. Więcej informacji: kongres.frse.org.pl

Tegoroczna edycja Kongresu Edukacji pod hasłem „35-lecie Programu Erasmus+”. W wydarzeniu wzięło udział prawie 900 osób. 

European Language Label

Kongres uświetnił koncert zespołu Erasmus+ Band, a także Gala wręczenia nagród konkursowych: European Language Label, EDUinspiracje, EDUinspirator i Europejska nagroda za innowacyjność w nauczaniu (EITA).

27 października w Audytorium Maximum Muzeum Warszawy odebrało nagrodę Komisji Europejskiej European Language Label za jakość i innowacyjność w nauczaniu języków obcych!