20.03.2024 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin

Warsztaty rodzinne na wystawie „Julia Keilowa. Projektantka”

Wystawa „Julia Keilowa. Projektantka” stwarza doskonałą okazję do warsztatów rodzinnych wokół zagadnień kompozycji, projektowania, dobrego projektu i stylu art déco.

Warsztaty kosztują 10 złotych

Harmonogram warsztatów

W krainie art déco
23 marca (sobota), godz. 11:15
Warsztaty dla dzieci w wieku 6–8 lat.

Od projektu do produktu
13 kwietnia (sobota), godz. 11:15
Warsztaty dla dzieci w wieku 9–12 lat.

Sztuka i geometria
25 maja (sobota), godz. 11:15
Warsztaty dla dzieci w wieku 9–12 lat.

ZWIEDZANIE Z KARTAMI Z ZADANIAMI

Na wystawie dostępne są karty z zadaniami dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz dla młodzieży.

Po zakupie biletów, na wystawie wystarczy pobrać od opiekuna ekspozycji kartę z zadaniami, aby w czasie zwiedzania rozwiązywać wspólnie zagadki, a przede wszystkim bawić się dobrze.

Karty z zadaniami są dostępne w 3 wersjach językowych:

• po polsku,
  • po polsku na poziomie A2 (dla osób uczących się języka polskiego i z niepełnosprawnością intelektualną),
  • i angielsku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Prace Julii Keilowej zobaczysz na portalu Kolekcje Muzeum Warszawy. Znajdziesz tam również biografię bohaterki wystawy.

Do samodzielnej zabawy z dziećmi przygotowaliśmy kartę z zadaniami do wykonania w domu.

Cukiernica kula (PDF 696kB)