13.03.2020 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli

Ważne informacje o pomocy dla twórców i artystów

Na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego można znaleźć informacje o pomocy dla artystów i twórców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Ważną informacją dla grupy artystycznej jest możliwość skorzystania z przygotowanych przez rząd narzędzi ochrony i wspierania przedsiębiorców dotkniętych ograniczeniami działalności.

Informacje o pomocy z Funduszu Promocji Kultury na stronie gov.pl.