23.11.2017 / Aktualności, WARSZAWA W BUDOWIE

Weekend zamknięcia festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 9

W sobotę i niedzielę jest jeszcze szansa, by obejrzeć wystawę „Plac Defilad: krok do przodu” w Galerii Studio, wziąć udział w oprowadzaniach kuratorskich czy zajęciach rodzinnych. W sobotę wieczorem na imprezę finisażową zaprasza barStudio, partner 9. edycji festiwalu Warszawa W Budowie.

Program:

sobota, 25 listopada
12.00 Giełda zwycięskich projektów. Punkt konsultacyjny, oprowadzania z architektem i animacje dla rodzin z dziećmi, Cafe Kulturalna
12.30 „Jeden plac dla wszystkich!”. Działania otwarte, Galeria Studio
14.00 Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”, Galeria Studio
16.00 Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”, Galeria Studio
17.00 Oprowadzanie Romana Kurkiewicza i Zuzanny Ziółkowskiej po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”. Spacer rozpocznie się we foyer Teatru Studio i dotrze do Parku Świętokrzyskiego
18.00 Oprowadzanie Grzegorza Miki po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”, Galeria Studio

22.30 #FINISAŻ w barzeStudio. Chillout na koniec WWB9: podziękowanie dla przyjaciół festiwalu. Don’t Stop Me Now: Freddie Mercury Party BY Double Trouble.

niedziela 26 listopada
12.00 „Powrót do przyszłości”. Działania rodzinne, Galeria Studio
16.00 Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”, Galeria Studio
Na wszystkie oprowadzania wstęp w ramach biletu na wystawę „Plac Defilad: krok do przodu”. Na Działania rodzinne „Powrót do przyszłości” obowiązują zapisy.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU