13.01.2017 / Aktualności

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Muzeum Warszawy wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przez całą niedzielę 15 stycznia prascy wolontariusze będą mogli chronić się w Muzeum Warszawskiej Pragi przed chłodem, będzie czekała też na nich gorąca herbata. Poza tym wstawiliśmy na portal aukcje.wosp.org.pl trzy aukcje, z których dochód zasili konto WOŚP. Są to: zabytkowa łyżeczka z warszawskiego ratusza i dwa oprowadzania po wystawie głównej – jedno z panią dyrektor Ewą Nekandą-Trepką, drugie z panem dyrektorem Jarosławem Trybusiem.