śr., 10.01.2018

Muzeum Warszawy
Wstęp 30 zł

Szkicownik warszawski | Kamień i metal. Detale architektoniczne

Spacerując po wnętrzach gabinetów tematycznych Muzeum Warszawy, będziemy szkicować detale architektoniczne, takie jak: fragmenty portali, klamki, kraty, kolumny. Będziemy przyglądać się wykutym w kamieniu ornamentom. Czym różni się ich faktura? Jak światło układa się na powierzchni kamienia i metalu?

Kamień i metal. Detale architektoniczne wnętrz Muzeum Warszawy | Techniki: ołówek, węgiel, sangwina, sepia