Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

pt, 23.11.2018
17:00–18:40

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Pod ciemnymi gwiazdami (Beast), reż. Michael Pearce

Thriller, Wielka Brytania 2017, reż. Michael Pearce, 107 min.

Młoda dziewczyna zakochuje się w nieznajomym chłopaku, który w środku lata pojawia się w nadmorskim miasteczku. Moll odkrywa nareszcie, jak smakuje wolność oraz czym są namiętność i pożądanie. Ale kiedy Pascal staje się głównym podejrzanym w sprawie tajemniczych morderstw, dziewczyna będzie musiała podjąć decyzje, od których nie będzie już odwrotu.

 

W piątkowe i sobotnie popołudnia zapraszamy na spotkania z kinem artystycznym. W kameralnej sali kina Muzeum Warszawy odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej. Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań. WIĘCEJ

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.