wt., 07.12.2021

Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Digital storytelling Hartwig – opowieści cyfrowe | ONLINE

Podczas warsztatów dowiesz się, jak na podstawie nowoczesnych zasobów cyfrowych Muzeum Warszawy dostępnych w e-Katalogu tworzyć kreatywne i angażujące teksty, w oparciu o formułę digital storytellingu, czyli cyfrowych opowieści. Poznasz różne funkcjonalności e-Katalogu zbiorów Muzeum Warszawy używane do digital storytellingu oraz dowiesz się jak za pomocą innych darmowych i nowoczesnych narzędzi cyfrowych tworzyć kolejne narracje.

Skąd czerpać materiały do ilustrowania swoich opowieści?
Jakie mamy rodzaje praw autorskich?
Jak odpowiednio opisywać fotografie?
Jak stworzyć ciekawą i trzymającą w napięciu historię?

Informacje praktyczne:

DLA KOGO: warsztaty dla młodzieży 13 – 18 lat

LIMIT MIEJSC: 15

ZAPISY: nicole.grodzka@muzeumwarszawy.pl

MIEJSCE SPOTKANIA: online – aplikacja ZOOM

Link do spotkania zostanie wysłany emailem po potwierdzeniu rezerwacji.

Warsztaty realizowane w ramach zadania „Warszawa Edwarda Hartwiga- opowieści cyfrowe“ Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu MKiDN na rok 2020 pn. „Kultura cyfrowa“.