wt., 15.12.2020

Wstęp bezpłatny

Hartwig i interpretacje – Warsztat metodologiczny | ONLINE

Warsztaty dla dorosłych

Jak interpretować obrazy? Poznaj narzędzia badawcze, które pozwolą Ci patrzeć na sztukę z innej strony.

Warsztaty będą obejmowały przedstawienie podstawowych zagadnień uzupełnionych o wybrane metodologie. Na obu spotkaniach sięgniemy zarówno do metodologii tradycyjnych (formalna, ikonologiczna) jak i do XX-wiecznych metodologii ukazujących dzieło sztuki w szerszym kontekście.

LICZBA MIEJSC: 20

MIEJSCE SPOTKANIA: Zoom

Zapisy na zajęcia pod adresem email: milena.paszkowska@muzeumwarszawy.pl.

W odpowiedzi otrzymasz maila z linkiem do wykładu online.

Zajęcia online realizujemy przez platformę ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować.

Warsztaty realizowane w ramach zadania „Warszawa Edwarda Hartwiga- opowieści cyfrowe”” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu MKiDN na rok 2020 pn. „Kultura cyfrowa”.