fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

czw., 18.11.2021
17:00–18:30

Online
Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Hartwig – opowieści cyfrowe – digital storytelling

Hartwig – opowieści cyfrowe – digital storytelling

Reżyseruj niesamowite historie w oparciu o cyfrowe zbiory Muzeum Warszawy. Zdaj się na swoją wyobraźnię i twórz niesamowite zwroty akcji, przekomiczne momenty czy happy endy pełne wzruszeń.

Nauczymy Cię jak za pomocą cyfrowych zbiorów muzealnych można tworzyć zaskakujące konteksty i wykorzystywać je w tworzeniu cyfrowych opowieści w świecie Internetu.

Na warsztatach będą niezbędne: zapał, głowa pełna pomysłów, niekonwencjonalne myślenie.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Zapisy na warsztaty pod adresem email: milena.paszkowska@muzeumwarszawy.pl.

W odpowiedzi otrzymasz maila z linkiem do wykładu. Wykład online realizujemy przez platformę ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować.

Liczba miejsc: 20 osób

Drugi termin: 28 października, godz. 17.00


Warsztaty interpretacyjne są ważną częścią zadania „Warszawa Edwarda Hartwiga-cyfrowe opowieści” realizowanego przy wsparciu MKiDN w ramach programu Kultura Cyfrowa.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.