fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

czw., 14.10.2021
18:30–19:30

Debata
Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny / debata online

Kierunek Kampinos. Debata online prowadzona przez Jana Mencwela i zaproszonych gości.

Spotkanie prowadzone przez Jana Mencwela z przedstawicielami ruchów miejskich, aktywistów, urzędników na temat skomunikowania między Warszawą a Puszczą.

Dla osób chcących korzystać odwiedzać Puszczę Kampinoską dotarcie tam jest nie lada wyzwaniem. Puszcza Kampinoska oddalona jest zaledwie o 12 km od centrum Warszawy. Jednak te dwa środowiska funkcjonują zupełnie osobno w zakresie sieci połączeń rowerowych i innych form transportu, poza samochodowym.

Porozmawiamy o przyczynach tego zjawiska i zapytamy, co można zrobić aby przybliżyć do siebie miasto i las.

Wydarzenie organizowane w partnerstwie z think tankiem Pracownia Zmiany, stworzonym przy stowarzyszeniu Miasto jest Nasze. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmian w swoim otoczeniu!

Informacje praktyczne:

prowadzący: Jan Mencwel

Udział w debacie jest bezpłatny. Odbędzie się online na profilu Facebook Muzeum Warszawy.

Dowiedz się więcej o wystawie Sayam Ghosh: Jak powraca las.


Projekt finansowany przez m. st. Warszawa.

logo organizatorów: muzeum Warszawy, zakochaj się w warszawie; logo partnerów: sputnik fotos, zarząd zieleni m.st. Warszawy, kampinowski park narodowy, zmiany; logo patronów medialnych: magazzyn szum, fotopolis, nngt notes na 6 tygodni


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.