pt., 02.02.2018

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
Wstęp 7/10 zł

Louise to staruszka, która utknęła w nadmorskim kurorcie, po tym jak odjechał ostatni w tym sezonie pociąg. Louise nie wpada w panikę i postanawia przetrwać samotnie zimę. Nie będzie to łatwe. Z czasem jednak ulewne deszcze, przypływy czy brak ludzi, przestają jej doskwierać tak mocno, jak na początku. Staruszka zaczyna traktować swoją sytuację jako wyzwanie. Wzruszający film animowany dla dorosłych o sile człowieka i o tym, że w każdym wieku można znaleźć sens życia.

Louise nad morzem (Louise en Hiver), Belgia/Francja 2016, reż. Jean-François Laguionie, 70 min