fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob, 12.01.2019
11:00–12:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 zł /dziecko

Maski karnawałowe | Twórcza RZECZYwistość

Maski karnawałowe | Twórcza RZECZYwistość

W zakamarkach Muzeum Warszawy kryją się fantazyjne postacie. Podczas zajęć postaramy się odnaleźć jak najwięcej z nich! Zobaczymy, czy uśmiechają się szeroko, czy może układają usta w podkówkę. Co oznaczają te różne miny? Na koniec przygotujemy maski karnawałowe inspirowane rzeczami warszawskimi.

 

DLA KOGO: dla rodzin z dziećmi w wieku 2,5-5 lat
WSTĘP: 10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny)
MIEJSCE SPOTKANIA: kasy w kamienicy nr 42
TERMINY: druga sobota miesiąca godz. 11.00 i 15.00

 

Na spotkania z tego cyklu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Zajęcia są nastawione na doświadczanie i tworzenie. Inspirujemy się wybranymi rzeczami z naszej kolekcji. Poznajemy je i badamy poprzez zabawy i ćwiczenia. Następnie eksperymentujemy przy użyciu różnych narzędzi oraz ciekawych technik plastycznych. Czasem dajemy ponieść się fantazji! Wykorzystujemy zagadki, pytania, domysły. Patrzymy na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Przede wszystkim dobrze się bawimy!

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.