fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 18.09.2021
11:00–12:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10

Mieszkam tuż obok – dbaj o mnie! | warsztaty rodzinne

Mieszkam tuż obok – dbaj o mnie! | warsztaty rodzinne

W trakcie sobotnich warsztatów zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy w tropicieli warszawskich zwierząt. Okazuje się, że żyje ich w stolicy całkiem sporo, a dzięki naszej wystawie uczestnicy warsztatów będą mogli je dostrzec w gąszczu miejskiej dżungli.

Spotkania są pełne twórczej zabawy, sensorycznych doświadczeń, zagadek i wyzwań podczas których mali odkrywcy dowiedzą się więcej na temat historii zwierząt w Warszawie, a także o tym, jak pomagać zwierzętom dzisiaj, tak abyśmy wspólnie się o nie troszczyli.

Informacje praktyczne:

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób (w tym opiekunowie dzieci)

BILETY: 10 zł (dziecko) dostępne w Muzeum i online

DLA KOGO: rodziny z dziećmi (6 – 10 lat)

GDZIE: sale wystawy czasowej Muzeum Warszawy

Tematem warsztatów będą zwierzęta, które mieszkają bardzo blisko nas i sposoby, jak możemy o nie dbać. Porozmawiamy o ty, jak w prosty sposób wykonać poidełko dla owadów, schronienie dla jeży czy domek dla owadów. Wspólnie zrobimy projekty takich domków.

Godzina: 11.00-12.00

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.