fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

pt, 11.01.2019
17:00–18:10

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Najbrzydszy samochód świata / Ślimaki

11 stycznia (piątek), godz. 17.00

Najbrzydszy samochód świata
Dokumentalny, Polska 2017, reż. Grzegorz Szczepaniak, 46 min.

Najmłodszym bohaterem dokumentu jest ponad pięćdziesięcioletni samochód marki Wartburg. Auto wciąż jest w drodze, a za jego sterami siedzi Bogdan. Wraz z matką jedzie do Niemiec. Podróż okazuje się wyprawą w przeszłość – odtwarzaniem wspomnień czasów wojny. To także portret wyjątkowej relacji matki i syna.

Ślimaki
Dokumentalny, Polska 2015; reż. Grzegorz Szczepaniak, 29 min.

Andrzej chce założyć park hodowlany dla ślimaków i mimo braku doświadczenia święcie wierzy w sukces przedsięwzięcia. Z pomocą przychodzi mu Grzegorz Skalmowski z Pasłęka, polski guru tej dziedziny, zwany Ślimaczanym Królem. Zanim hodowla naprawdę się rozpocznie, mężczyźni toczą rozmowy o życiu i śmierci, miłości i przyjaźni, a ślimak urasta do rangi symbolu odradzania się i życia wiecznego.

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.