czw., 18.11.2021

Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Nowa książka: Wstecz. Historia Warszawy do początku | spotkanie z autorem Błażejem Brzostkiem

Po niemal 50 latach od ostatniej przekrojowej publikacji dotyczącej historii Warszawy ukazuje się Wstecz. Historia Warszawy do początku. Prof. Błażej Brzostek, historyk, badacz historii społecznej i dziejów miast, podważa niejeden ugruntowany obraz miasta, eksperymentuje z formą, proponując tytułowe spojrzenie Wstecz – od roku 2021 do średniowiecznych początków miasta.

Spotkanie autorskie 18 listopada!

Spotkanie poprowadzi dr Olaf Kwapis.

Spotkanie odbędzie się we Elektrowni Powiśle w sali The Market, poziom -1. Wstęp wolny.