fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 02.10.2021
11:00–12:00

Oprowadzanie
Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Rzeczy warszawskie | Weekend seniora z kulturą

Muzeum Warszawy bierze udział w tegorocznej akcji „Weekend seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, której celem jest zachęcenie seniorów i seniorek do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tych dniach do wszystkich oddziałów Muzeum wejście dla seniorów i seniorek jest bezpłatne! Zapraszamy do odwiedzania naszych wystaw stałych, czasowych, a także do udziału w wydarzeniach.

Wystawa „Rzeczy warszawskie”

Zapraszamy na godzinne oprowadzanie po wystawie głównej Muzeum Warszawy – poznaj z nami niezwykłe historie zwykłych rzeczy. Niech muzealne zbiory opowiedzą o wydarzeniach i ludziach, którzy zadecydowali o kształcie i charakterze współczesnej Warszawy.

Czas trwania: 60 min.

Limit miejsc: 15 osób.

Bezpłatne wejściówki do pobrania w kasie.

Sprawdź wszystkie wydarzenia w ramach „Weekendu seniora z kulturą”.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.