czw., 07.10.2021

Muzeum Warszawy
w cenie biletu wstępu

Oprowadzanie po wystawie „Jak powraca las“ z kuratorem Janem Brykczyńskim

Oprowadzanie po wystawie prowadzone przez kuratora Jana Brykczyńskiego.

Podczas spotkania kurator opowie o kulisach powstawania cyklu fotograficznego, a także o eksperymencie przywrócenia leśnej biosfery, który trwa nieprzerwanie od 60 lat w Puszczy Kampinoskiej. Jak do niego doszło? Jakie efekty przyniósł? Jakie wyznawania stoją przed Kampinowskim Parkiem Narodowym? Zapraszamy do rozmowy z kuratorem.

Informacje praktyczne:

miejsce: Muzeum Warszawy, Galeria Rynek 30 (wejście na wystawę w kamienicy nr 32 przy Rynku Starego Miasta)
prowadzący: Jan Brykczyński
limit miejsc: 15 osób

Dowiedz się więcej o wystawie Sayam Ghosh: Jak powraca las.

Projekt finansowany przez m. st. Warszawa.

logo organizatorów: muzeum Warszawy, zakochaj się w warszawie; logo partnerów: sputnik fotos, zarząd zieleni m.st. Warszawy, kampinowski park narodowy, zmiany; logo patronów medialnych: magazzyn szum, fotopolis, nngt notes na 6 tygodni