pt., 07.05.2021

Oprowadzanie
Muzeum Warszawy
W cenie biletu wstępu

Piątek z ekspertem: Niezwykłe hobby rzeźbiarza. Papierowe syreny Wojciecha Czerwosza

Odkryj warszawskie historie w towarzystwie kuratorek i kuratorów

W piątki nasi kuratorzy i zaproszeni eksperci spotkają się z Wami, by opowiedzieć o warszawskich historiach i najciekawszych obiektach z muzealnych zbiorów.

O papierowych syrenach Wojciecha Czerwosza opowie nasz kurator dr Krzysztof Zwierz.

Spotykamy się w Gabinecie Syren  o 18.00.

Kolejne spotkania i tematy na naszej stronie i w zakładce wydarzenia.