sob., 13.02.2021

Muzeum Warszawy
10 PLN

Porusz Warszawą! Warsztaty dla dzieci 6-8 lat

Stwórzcie ruchomą panoramę Warszawy! Źródłem inspiracji będą widoki stolicy zawarte w książce „Piżamorama”. Przyjrzymy się także obrazom ze zbiorów Muzeum Warszawy. Rozwiązując zagadki, poszukamy „ruchomych” elementów miasta. Zaobserwujemy, jak miejsca zaprezentowane w książce wyglądały dawniej. Czy wiele się zmieniło? Poznamy mechanizm animowanych obrazków w książce „Piżamoramy” i sami przygotujemy ruchome widoki warszawskich miejsc.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 6-8 lat

Czas trwania: 60-75 minut

Maksymalna liczba uczestników: 5 osób (w tym opiekunowie)

Wstęp: 10 zł/dziecko, opiekun bezpłatnie

Rezerwacje: teresa.lempicka@muzeumwarszawy.pl

Miejsce spotkania: przy kasach w kamienicy nr 42

Bilety do kupienia w kasach muzeum po wcześniejszej rezerwacji.

Pozostałe terminy:

13 lutego 15:00-16:15

13 marca 11:00-12:15

13 marca 15:00-16:15

PRZED WIZYTĄ POZNAJ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

• wszyscy pracownicy muzeum mający kontakt z uczestnikami wyposażeni są w maseczki ochronne lub przyłbice,
  • w muzeum dostępne są środki do dezynfekcji rąk,
  • wszystkie materiały edukacyjne niezbędne do przeprowadzenia zajęć są dezynfekowane po zakończeniu zajęć i poddawane kwarantannie przed ponownym ich wykorzystaniem.

Do udziału w Warsztacie uprawnione są wyłącznie osoby, które według swojej najlepszej wiedzy nie są zakażone wirusem SARS-CoV-2, nie przebywają na kwarantannie, ani nie przebywają pod nadzorem epidemiologicznym oraz wypełniły stosowny formularz i przekazały go Edukatorowi prowadzącemu zajęcia.

Uczestnicy warsztatów muzealnych mają obowiązek:

• przestrzegania obowiązujących w Muzeum zasad porządkowych powiązanych w szczególności z logistyką oraz bezpieczeństwem na terenie Muzeum, a także do stosowania się do wytycznych personelu Muzeum.
  • samodzielnego wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka, przyłbica lub inne środki ochraniające usta i nos) i ich stosowania przez cały czas przebywania na terenie Muzeum poprzez zakrycie ust i nosa.