sob., 13.03.2021

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawy

Poszukiwacze rzeczy – aktywne rodzinne zwiedzanie

Poszukiwacze rzeczy to aktywne rodzinne zwiedzanie, podczas którego poznacie wystawę poprzez rozwiązywanie zadań!

Przyjdź do Muzeum Warszawy o dowolnej porze między godziną 11.00 a 14.00. W tym czasie będzie na Ciebie czekał edukator, który przydzieli Ci zadania do samodzielnego wykonania w muzealnych gabinetach. Jeśli chcesz, możesz także podjąć się zadania plastycznego! Wśród zadań każdy znajdzie coś dla siebie i pozna historie kryjące się za, z pozoru zwykłymi, rzeczami warszawskimi.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 4–12 lat
Koszt: bilet wstępu do muzeum
Kiedy: dowolnie w godz. 11.00–14.00! (ostatnie wejście 13.30).
Miejsce spotkania: kasy w kamienicy nr 42