sob., 25.03.2023

Zwiedzanie
Muzeum Warszawy
25 zł/18 zł

Poszukiwacze rzeczy – rodzinne zwiedzanie wystawy „Rzeczy warszawskie”

• Przyjdźcie do Muzeum Warszawy w sobotę między godz. 11:00 a 14:00.
  • W kasie biletowej zakupcie bilety na wystawę stałą.
  • Pobierzcie kartę z zadaniami (na każdego czeka wygodna podkładka i flamastry).
  • Rozwiązujcie zagadki, poszukujcie rzeczy warszawskich na wystawie, a przede wszystkim bawcie się dobrze.

W labiryncie muzealnych gabinetów można odkryć wiele tajemnic i poznać ich niezwykłe historie.

Informacje praktyczne

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 4–12 lat
Kiedy: dowolnie w godz. 11:00–14:00
Miejsce spotkania: kasy w kamienicy nr 42

Udział w ramach biletu wstępu na wystawę. Bilety można zakupić w kasie biletowej lub online.

Na zdjęciu zwiedzający nad makietą Warszawy w Gabinecie Widoków Warszawy, fot. Tomasz Kaczor.