niedz., 26.09.2021

Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Przejazd szosowy wokół Puszczy Kampinoskiej

UWAGA: ze względu na warunki atmosferyczne wydarzenie odbędzie się 26 września.

Przejazd szosowy wokół Puszczy Kampinoskiej z grupą rowerową Am Cycling.

UWAGA: Przejazd jest przeznaczony dla kolarek i kolarzy szosowych, zaawansowanych na tyle, aby jechać przez 5 godzin ze średnią prędkością około 30km/h. Prosimy o przemyślany udział w wydarzeniu.

Informacje praktyczne:

Miejsce zbiórki: Metro Młociny Costa Coffee
Godzina zbiórki: start 8.00, czas trwania około 6 godzin, planowane 2-3 przerwy w trasie
Liczba uczestników: 30 osób, możliwość jazdy w 2 grupach po 15 osób (bezpłatne bilety do pobrania 2 tygodnie przed wydarzeniem)

Trasa to 140-150 km. Trasa będzie w 100% po szosie, po dobrej jakości asfaltach, rekomendujemy rower szosowy.

Prowiant, napoje i sprzęt sportowy we własnym zakresie.

Dowiedz się więcej o wystawie Sayam Ghosh: Jak powraca las.

Projekt finansowany przez m. st. Warszawa.

logo organizatorów: muzeum Warszawy, zakochaj się w warszawie; logo partnerów: sputnik fotos, zarząd zieleni m.st. Warszawy, kampinowski park narodowy, zmiany; logo patronów medialnych: magazzyn szum, fotopolis, nngt notes na 6 tygodni