sob., 05.02.2022

Warsztaty rodzinne
Muzeum Warszawy

Rodzinne zwiedzanie z rysowaniem: miłość

Twórcza zabawa dla całej rodziny! Nie musisz być mistrzem rysunku, wystarczą chęci i gotowość podjęcia nowych wyzwań.

Warsztaty rodzinne, które składają się z dwóch części.

Zwiedzanie. Zwiedzając wybrane gabinety wystawy stałej, podczas inspirujących aktywności, odnajdujemy przedmioty związane z tematem zajęć. Ćwiczymy również uważną obserwację.

Rysowanie. W drugiej części warsztatów poznajemy techniki rysunkowe. Naszymi modelami są rzeczy warszawskie – rzeźby, obrazy, medale i inne przedmioty. Na zajęciach zachęcamy opiekunów do wspólnego udziału, bo rysować może każdy.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat

Czas trwania: 75 minut

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób (w tym opiekunowie)

Wstęp: 10 zł /dziecko, 10 zł /opiekun

Miejsce spotkania: przy kasach w kamienicy nr 42