sob., 02.04.2022

Spacer
Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Rodzinny spacer w języku ukraińskim. Сімейні прогулянки з Музеєм Варшави українською мовою.

Нове Місто

Запрошуємо всіх громадян України, як дорослих, так і дітей на безкоштовні прогулянки містом. Ми познайомимо вас з визначними пам’ятками столиці, розповімо незвичайні історії та легенди. Буде можливість знайти практичні поради та послухати розповіді про буденне життя міста. Сподіваємось, що ці зустрічі дадуть вам можливість познайомитись з Варшавою, дізнатися цікаві факти, а також відпочити та відволіктися.

ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Чекаємо на вас біля каси Музею Варшави на Ринковій площі, будинок 42 (Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42).
Безкоштовні квитки ви отримаєте в касі або можете завантажити їх на сайті.
Максимальна кількість учасників: 25

Nowe Miasto

Zapraszamy wszystkich obywateli i obywatelki Ukrainy – zarówno dorosłych, jak i dzieci – na bezpłatne spacery po Warszawie. Pokażemy Wam najciekawsze miejsca w stolicy, opowiemy niezwykłe historie i legendy. Nie zabraknie również wskazówek praktycznych i opowieści o codziennym życiu miasta. Niech nasze spotkania będą okazją do poznania Warszawy, zapytania o intersujące Was rzeczy, ale także do odpoczynku i integracji.

Informacje praktyczne:

Spotykamy się  przy kasach Muzeum Warszawy w kamienicy przy Rynku Starego Miasta 42.
Bezpłatne bilety do pobrania na stronie internetowej lub w kasie muzealnej.
Limit osób: 25